Aylık arşiv Kasım 2019

ileadmin

Apple iphone 7 Plus LCD Ekran ve Ön Kamera Değişimi

Apple iphone Rize Garantili ve yetkili teknik servisi olarak Rize den Türkiye ye Teknik Servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Apple iphone 7 Plus Telefon kullanıcısı tarafından Suya düşme sonucu hem sıvı teması hemde ekran kırılma oluşmuştur. Apple Telefon ön kamera değişimi ve Dokunmatik Ekran değişimi işlemi sırasında çekilen videoyu izleyebilirsiniz.

 

ileadmin

xiaomi redmi S2 LCD Dokunmatik Ekran Değişimi

xiaomi Rize yetkili ve garantili teknik servis ve tamir hizmeti veren firmamız 2002 yılından bu yana bir çok marka ve modele öncülük ederek marka ve model ne olursa olsun teknik servis ve tamir hizmeti vermektedir. Xiaomi garantili ve yetkili teknik servisi olarak Rize’den Türkiye’ye yetkili ve garantili teknik servis tamir hizmeti vermekteyiz. Teknik servisimize gelen XİAOMİ Redmi S2 model cep telefonu kullanıcının elinden ser zemine düşürmesi sonucu iç ekran de çatlama ve dokunmatik hassasiyeti arızası oluşmuştur Teknik ustalarımız tarafından genel sorunları giderilerek ekran değişimi yapılmaktadır.

 

ileadmin

General Mobile Discovery Air Pil Kapağı Değişimi

General Mobile Discovery Serisi Rize General mobile GM yetkili ve garantili teknik servisimize gelen air telefon düşme sonucu arka pil kapağı kırılmış olup teknik servisimizde değişimi sağlanmaktadır.

ileadmin

General Mobile GM5 Plus Bataraya Pil Değişimi

General Mobile RiZE Teknik Servisimize gelen GM telefon yüksek ısı hızlı şarj tükenimi ve ani kapanma şikayetleri ile gelmiş bulunup teknik servisim,izde tamiri gerçekleştirilmiştir. videomuz da general mobile GM cep telefonunun batarya değişimi sürecini izleyeceksiniz.

ileadmin

General Mobile GM8 LCD Dokunmatik Ekran Değişimi

General Mobile Rize yetkili ve garantili teknik servisimize gelen GM kullanıcısı telefonu Sert zemine düşürme sonucundan ekran ve dokunmatik de çatlama ve kırılmalar oluşmuş rize general mobile teknik servisimizde kısa sürede sorun giderildi ekran değişimi yapılarak kullanıcıya teslim edildi videomuzda general mobile GM ekran değişimi izleyeceksiniz.

ileadmin

Huawei P9 Lite 2017 Batarya Pil Değişimi

Huawei Cep Telefonu kullanıcının şikayetleri üzerine teknik servisimizde kayıt altına alınarak genel arızaları giderilmiş olup huawei rize yetkili ve garantli teknik servisimizde yapılan arıza tespiti sonucu batarya pil de sorun tespit edilerek değişim yapılmaktadır.

ileadmin

Huawei P20 Lite Arka Kapak Değişimi

Rize Huawei yetkili ve garantili teknik servis ve tamir huawei P20 Lite telefon kullanıcısı tarafından elinden düşmesi sonucu arka kapak kırılmış olup videoda huawei P20 lite arka kapak değişimi izleyeceksiniz.

 

ileadmin

Rize Merkezi Uydu Sistemleri

Rize merkezi uydu sistemleri ve Merkezi uydu sistemleri kurulum işleri montaj ve tamir merkezi uydu sistemleri genel bakım ve tamirat işlemleri denince akla gelen ilk firma olmamızın tek nedeni uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile 2002 yılından beri rize de kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmamız Rize de merkezi uydu sistemleri denince akla gelen ilk firma olmamız sebebi ile uzun yıllardır rize de hizmet veriyor ve merkezi uydu sistemi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

RiZE Merkezi Uydu Sistemleri

TEL   : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

 

 

Merkezi uydu sistemleri için online teknik destek ve bilgi alabilir teknik servis ekiplerimizi arayarak montaj için yer tespiti ve ücret bilgisi alabilirsiniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek teknik servis ekibimiz ile iletişime geçmek Rize de merkezi uydu sistemi kurulum ve montaj hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

ileadmin

Güvenlik Kamerası Sistemleri Fiyat Bilgisi

Rize de uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile beraber 2002 yılından bu yana Rize Güvenlik Kamerası sistemlerinde kamera kurulumu montaj işlerinde Rize de bir çok kurum ve kuruluşa kamera güvenlik sistemleri hizmeti veren firmamız kurulum yaptığı sisteme 2 yıl garanti vererek 2 yıl boyunca ücretsiz teknik servis hizmeti vermektedir. Rize kamera güvenlik sistemleri sistem kurulumu montaj vb. bir çok işlem için online bilgi alabilir fiyat bilgi ve yer tespiti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rize Güvenlik Kamerası Sistemleri

TEL   : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

Kamera güvenlik sistemlerinde Fiyat kullanılacak malzemenin markası kalitesi ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor bu neden den dolayı müşteri talebi ve kamera güvenlik sisteminin kurulacağı alana göre sistem belirlendikten sonra fiyat değişkenlik gösterebiliyor. 4 kameralı bir sistemi örnek alacak olursak düşük kalite ortalama 250 Dolar ile maksimum 500 Dolar arasında değişmektedir. sabit fiyat verebilmek mümkün değildir yer tespiti ve keşfi yapıldıktan sonra kullanılacak malzeme belirlenir kamera güvenlik sisteminin kurulmasını isteyen kişinin talebi üzerine marka da belirlendikten sonra sabit fiyat oluşumuna gidilir.

güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi, ev içi kamera sistemleri fiyatları, güvenlik kamerası, kayıt cihazı, ip güvenlik kamerası, kablosuz güvenlik kamera sistemleri fiyatları, güvenlik kamerası kurulumu ,hazır kamera sistemleri gibi sosyal medya ve kurduğumuz sistemler üzerinden bize ulaşan kişilerin en çok sordugu bu sorulara teknik olarak cevap verebilir fakat fiyat olarak sabit fiyat veremeyiz. Kamera güvenlik sisteminin kurulacağı yer ve konum işçilik fiyatını değiştireceği gibi kullanılacak kablo kanal vb. bütün malzemeler fiyatta değişikliğe sebep olacaktır. Rize kamera Güvenlik Sistemleri denince kalite ve güven açısından Rize’ de Tek olan firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir yer tespiti vb. bir çok konu için online destek alabilirsiniz.

ileadmin

Huawei Mate 20 Lite Dokunmatik Ekran Değişimi

Huawei rize yetkili ve garantili teknik servis ve tamir montaj hizmetleri veren firmamız 2002 yılından bu yana rize de hizmet vermeye hatta rize den türkiye ye yetkili ve garantili teknik servis ve tamir hizmeti vermeye devam etmektedir. kullanıcısı tarafından huawei mate 20 lite cebine koyarken sert zemine düşme sonucu iç ekran ve dokunmatik de kırılmalar ve çatlama patlamalar sonucu telefon kullanılmaz hale gelmiştir uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımızın incelemesi sonucundan da LCD Dokunmatik ekran değişimi yapılarak telefon eski haline getirilmiştir.