Aylık arşiv 14/12/2019

ileGökhan AKYILDIZ

HTC Desire 830 Batarya Pil Değişimi

htc desire serisi için batarya ekran vb. bütün arızalarda uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile rize de htc yetkili ve garantili teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. video da htc desire 830 batarya değişimi izleyebilirsiniz.

ileGökhan AKYILDIZ

Huawei Mate 30 Serisi Telefonları Tanıtım Filmi

Huawei Mate 30 Serisi Telefonları şıklığı tasarımı ve sağlamlığı ile vitrindeki yerini zirveye taşımış gibi gözüküyor Huawei Mate 30 Serisi için tanıtım filmi izleyebilirsiniz.

ileGökhan AKYILDIZ

Huawei mate 20 lite su geçirmezlik ve sağlamlık testleri

Huawei mate 20 lite sağlamlığı şıklığı ile kısa sürede türkiyede bir çok kullanıcıa ulaştı videoda sağlamlık ve su geçirmezlik testlerini izleyeceksiniz.

ileGökhan AKYILDIZ

iphone 11 pro su geçirmezlik ve Sağlamlık Testleri

apple rize teknik servis iphone su geçirmezlik ve sağlamlık testi rize apple iphone teknik servis ve tamir hizmetleri videoda iphone 11 pro su geçirmezlik ve sağlamlık testini izleyeceksiniz.

ileGökhan AKYILDIZ

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Su Geçirmezlik ve Sağlamlık Testi

xiaomi bir çok modeli ile Türkiye de adından sıkça söz ettirmeye başladı sağlamlığı şıklığı ve tasarımı ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir. karşınızda Xiaomi Redmi Note 8 Pro Su Geçirmezlik ve Sağlamlık Testi iyi seyirler.

ileGökhan AKYILDIZ

Huawei P Smart 2019 Dokunmatik Ekran Değişimi

Huawei rize yetkili ve garantili teknik servisi rize uzman kadromuz ve işinde uzman yılların verdiği tecrübe ile işini profesyönel bir şekilde yapan ustalarımız ile Rize de huawei teknik servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi için kullanıcısı tarafından servisimize getirilen cihaz teknik servisimizde ekran değişimi yapılmaktadır.