Aylık arşiv Aralık 2019

ileadmin

HTC Desire 830 Batarya Pil Değişimi

htc desire serisi için batarya ekran vb. bütün arızalarda uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile rize de htc yetkili ve garantili teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. video da htc desire 830 batarya değişimi izleyebilirsiniz.

ileadmin

Huawei Mate 30 Serisi Telefonları Tanıtım Filmi

Huawei Mate 30 Serisi Telefonları şıklığı tasarımı ve sağlamlığı ile vitrindeki yerini zirveye taşımış gibi gözüküyor Huawei Mate 30 Serisi için tanıtım filmi izleyebilirsiniz.

ileadmin

Huawei mate 20 lite su geçirmezlik ve sağlamlık testleri

Huawei mate 20 lite sağlamlığı şıklığı ile kısa sürede türkiyede bir çok kullanıcıa ulaştı videoda sağlamlık ve su geçirmezlik testlerini izleyeceksiniz.

ileadmin

iphone 11 pro su geçirmezlik ve Sağlamlık Testleri

apple rize teknik servis iphone su geçirmezlik ve sağlamlık testi rize apple iphone teknik servis ve tamir hizmetleri videoda iphone 11 pro su geçirmezlik ve sağlamlık testini izleyeceksiniz.

ileadmin

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Su Geçirmezlik ve Sağlamlık Testi

xiaomi bir çok modeli ile Türkiye de adından sıkça söz ettirmeye başladı sağlamlığı şıklığı ve tasarımı ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir. karşınızda Xiaomi Redmi Note 8 Pro Su Geçirmezlik ve Sağlamlık Testi iyi seyirler.

ileadmin

Huawei P Smart 2019 Dokunmatik Ekran Değişimi

Huawei rize yetkili ve garantili teknik servisi rize uzman kadromuz ve işinde uzman yılların verdiği tecrübe ile işini profesyönel bir şekilde yapan ustalarımız ile Rize de huawei teknik servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi için kullanıcısı tarafından servisimize getirilen cihaz teknik servisimizde ekran değişimi yapılmaktadır.

ileadmin

Samsung Note5 Dokunmatik Ekran Değişimi Rize

Samsung rize garantili ve yetkili teknik servisimize gelen samsung note 5 model telefon kullanıcısı daha önce sıradan bir teknik serviste taktırmış olduğu yan sanayi halk arasında çin ekranı diye tabir edilen dokunmatik ekran dan yaşamış olduğu sorunlardan dolayı teknik servisimize gelerek orjinal ekran talebinde bulunmuştur. izleyeceğiniz videoda samsung note 5 ekran değişimini izleyeceksiniz.

 

ileadmin

Merkezi Uydu Sistemleri kurulumu Rize

merkezi sistem uydu dağıtıcı, merkezi uydu sistemi nedir, merkezi uydu sistemi daire bağlantısı, merkezi uydu sistemi montaj fiyatları, merkezi sistem uydu ayarı 2018, merkezi uydu sistemi tv ye nasıl bağlanır, merkezi sistem uydu kablosu nasıl bulunur, merkezi sistem uydu ayarı 2019 merkezi uydu sistemleri rize uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile rize de hizmet vermeye devam ediyoruz.

ileadmin

güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi

güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi, ev içi kamera sistemleri fiyatları, kablosuz güvenlik, kamera sistemleri fiyatları, hazır kamera sistemleri, güvenlik kamerası tavsiye 2018, gece görüşlü güvenlik kamerası, güvenlik kamera fiyatları teknosa, vatan gibi firmalardan fiyat bilgisi ve kurulum talebinde bulunanlar genel bilgi olarak forumlarda ve bir çok sosyal alanda şikayetlerini belirtmişlerdir. Profesyonel bir güvenlik kamera sistemi için bu işi yapan ve referansı olan firmalardan kurulum bilgisi fiyat bilgisi ve benzeri bilgiler alabilirsiniz. Rize güvenlik kamerası sistemleri hakkında detaylı fiyat ve kurulum montaj bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.