Asus Teknik Servisi

Rize ASUS yetkili ve garantili teknik servisi

ASUS RİZE TEKNİK SERVİSİ 

( TELEFON – TABLET – BİLGİSAYAR )

TEL  : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

ASUS LAPTOP TEKNİK SERVİSİ

Rize ASUS yetkili ve garantili teknik servisi

Rize Asus Teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız  uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize Rize merkezde hizmet vermekteyiz ,en kaliteli hizmeti verebilmek üzere ileri adımlar atıyoruz. Rize asus Yetkili ve garantili Teknik servis ve tamir hizmetleri.

RİZE ASUS LAPTOP Teknik Servisi  Rize İmza Teknoloji  Herhangi bir arıza sonrası arıza tespiti, ana kart tamiri, Ekran değişimi, Soket değişimi, İşletim Sistemi yükleme, Format atma, Kablosuz Ağ (Wireless) Arızaları, Klavye Arızaları, Dış Gövde, Kapak ve Menteşe Kırıkları, Optik Okuyucu Rom Writter Arızaları, Sabit disk ve Bellek  Arızaları vb. tamirleri hızlı ve güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Asus marka laptop bilgisayarınızı notebook servisimiz olan asus notebook bilgisayar özellikle laptop teknik servisi olan firmamıza getirerek teknik servis ve tamir imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

asus notebook yani asus laptop bilgisayar yetkili ve garantili tamir teknik servis hizmetleri Rize merkezde bulunan teknik servis mağazamıza gelerek Asus marka laptop’unuzun tamir sürecine başlamadan önce kayıt alınarak arızası tespiti yapılır, arıza tespiti  yapıldıktan sonra sizi bilgilendirip onay işlemi alındıktan sonra ürününüz tamir sürecine girer tamir işlemi bitince siz değerli müşterilerimizi telefonla bilgilendirip teslim sürecine gider. Değiştirilen veya tamir edilen parçaların hepsi “6 Ay” garantili olup değişen parçaların tamamı Orijinal parçalardır.

ASUS TABLET TEKNİK SERVİSİ

Rize ASUS yetkili ve garantili teknik servisi

Rize Asus Tablet Teknik servisi hizmeti vermekte olan firmamız Rize’deki müşterilerimize Teknik Servis hizmeti vermekle kalmayıp tüm Türkiye’nin her yerinden firmamıza gönderdiğiniz kargoyla Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmekteyiz. Ürünleriniz Profesyonel ustalarımız ve uzman kadronuz tarafında en iyi bir şekilde hizmet görmektedir.

Rize  Asus Tablet  Teknik Servisimiz  Asus  marka tabletinizin modeli fark etmeksizin Ekran değişimi, Ana kart arızası ve deyişimi, Sıvı teması, Batarya deyişimi, Hard-Reset atmak,  Kamera değişimi, Mikrofon veya Hoparlör deyişimi vb. herhangi bir arızayı tamirini en kısa zamanda ustalarımız tarafından tamir işlemi bittikten sonra testleri tamamlanıp müşterimizi bilgilendirip teslim sürecine gider. Asus notebook rize Teknik servis Hizmetleri Asus bilgisayar laptop teknik servis hizmetleri Notebook servisi Asus rize yetkili ve garantili teknik servis hizmetleri.

ASUS TELEFON TEKNİK SERVİSİ

Rize Asus Telefon Teknik Servis hizmeti vermekte olan Rize İmza Teknoloji 2002 tarihinden bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz

Rize Asus Telefon Teknik Servisimize getirdiğimiz ürünlerinizin Asus marka telefonunuzun modeli fark etmeksizin Ekran arızası, Ana kart arızası, Batarya arızası, Isınma sorunları, factory Reset atmak, Sıvı teması, vb. sorunların giderilmesi sonrası siz değerli müşterilerimize teslim sürecine gider. Asus rize telefon yetkili ve garantili teknik servis hizmetleri. Asus tablet yetkili ve garantili teknik servis hizmetleri

 

Facebook: imzateknolojileri

Mail: imzateknoloji@gmail.com

instagram: imza.teknoloji

whatsapp: 0545 503 1053

Merkez / RİZE