Huawei Teknik Servisi

Huawei Rize Yetkili Teknik Servisi

TEL   : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

HUAWEİ RİZE TEKNİK SERVİS

Rize‘ de uzun yıllardır Huawei Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz uzman kadromuz ve profesyonel ustalarımızla 2002’den bu yana siz değerli müşterilerimize cep telefonu tablet laptop ( bilgisayar) teknik servis hizmeti vermekteyiz. Rize Huawei Teknik Servisi olarak Türkiye’ nin neresinde olursanız olun bozulan ve kırılan cihazlarınız için müşteri hizmetlerimizden anında destek alabilir teknik servis şubelerimize gelerek veya anlaşmalı kargomuz ile gönderim sağlayarak tamir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Rize de uzun yıllardır Huawei garantili Teknik Servis hizmeti sunmaktayız

Huawei rize Teknik Servisi olarak cihazınızda yani cep telefonunuzda  oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, kablosuz ağ (Wifi) sorunu, donma, yavaşlama, titreme gibi bir çok arızayı hızlı ve garantili tamir anlayışı ile sağlam bir şekilde gidermekteyiz.

Servis hizmetlerinde imza teknoloji olarak bizim için en önemli konu Müşteri memnuniyetini her zaman, her şeyin üstünde tutma ve biz bunu titizlikle yapıyoruz. İlkemiz, daima en iyi kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır. önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Huawei yetkili ve garantili tamir ve teknik servis hizmetleri Rize Huawei Teknik Servisi müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel elektronik cihazlarının satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, imza teknoloji olarak yüksek sorumluluk duygusuyla vermekteyiz.Rize Huawei Teknik Servis müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktayız.Rize Merkez de imza teknoloji olarak vermiş olduğumuz Huawei Teknik Servis güvenilir ve garantili bir şekilde sizlerin beğenisini kazanarak rize den Türkiye’nin geneline hizmet vermekteyiz.

Rize Huawei Teknik Servisimizi arayarak müşteri hizmetlerinden destek alarak kayıt oluşturarak size verilen kargo bilgilerinde Huawei marka telefonunuzu bize göndererek en fazla bir hafta içerisinde Huawei marka telefonunuz orijinal parça ile tamiri yapıldıktan sonra garantili bir şekilde aynı kargo firması ile size teslim edilecektir ayrıca arıza tespiti ve kargo ücteri Huawei Teknik Servisi tarafından karşılanacaktır.

Huawei marka telefonuzun tamiri hakkında bilgi alabilmek için imza teknoloji rize Huawei müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alıp öğrenebilirsiniz. Huawei Marka telefonunuzu iş yerimize getirdiğinizde profesyonel ustalarımız tarafından en kısa zamanda arıza tespiti yapılarak hem arıza bilgisi hemde fiyat bilgisi vermektedir.

Huawei marka talefonunuzun en kısa zamanda arıza tespiti yapılarak ücret talebi yapılmamaktadır rize Yetkili Huawei Servisi olduğumuz için fiyat politikamız piyasanın altında olup orjinal parça kullanmaktayız müşteri memnuniyeti adına Huawei marka cep telefonunuzun garanti süresi bitmiş olsa bile yapılan işlemi Huawei firma garantisi vermekteyiz. Huawei marka tüm aksesuarlar firmamızda mevcuttur orjinal kulaklık,şarj alet,kılıf vb.ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz firmamızdaki bütün ürünlerimiz orjinaldir

 

Facebook: imzateknolojileri

Mail: imzateknoloji@gmail.com

instagram: imza.teknoloji

whatsapp: 0545 503 1053

Merkez / RİZE