Lenovo Teknik Servisi

Rize LENOVO yetkili ve garantili Teknik Servisi

RİZE LENOVO TEKNİK SERVİSİ

( TELEFON – TABLET – BİLGİSAYAR )

TEL   : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

LENOVO LAPTOP TEKNİK SERVİSİ

Rize Lenovo Laptop Teknik Servisi

Rize Lenovo Teknik Servisi hizmeti vermekte olan Rize imza teknoloji uzman kadronuz ve profesyonel ustalarımızla siz değerli müşterilerimize her daim teknik servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz

Rize Lenovo Laptop Teknik Servisi hizmetini verdiğimiz firmamızda Lenovo laptopunuzun modeli her ne olursa olsun arıza sonrası arıza tespiti, ana kart tamiri, Ekran değişimi, Soket değişimi, İşletim Sistemi yükleme, Format atma, Kablosuz Ağ (Wireless) arızaları, Klavye Arızaları, Dış gövde ve menteşe kırıkları, Optik okuyucu tamiri , Sabit disk ve Bellek arızaları vb. tamir ve parça değişim hizmetini siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, Rize lenovo laptop bilgisayar notebook yetkili ve garantili teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Rizede uzun yıllardır uzman kadromuz ve tecrübeli personellerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde lenono tablet bilgisayar notebook telefon bilgisayar teknik servis hizmeti vermeye notebook tamiri yapmaya devam ediyoruz.

LENOVO TABLET TEKNİK SERVİSİ

Rize Lenovo Tablet Teknik Servisi

Rize Lenovo Tablet Teknik Servisi hizmet vermekte olan firmamızın merkezi Rize olup çoğunlukla Rize halkımıza hizmet vermekte olduğumuz Lenovo Tablet Teknik Servisi hizmetini sunuyoruz ürünlerinizi en iyi ve kaliteli ustalar tarafından talbetiniz tamir görür.

Rize Lenovo Teknik Servisimiz Lenovo marka tabletinizin modeli ne olursa olsun Ekran Değişimi, Ana Kart tamiri, Sıvı teması, Batarya Deyişimi, Reset atmak, Kamera değişimi, vb. arızaların tamirini  hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlam ve düzgün çalışır bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz.

LENOVO TELEFON TEKNİK SERVİSİ

Rize Lenovo Telefon Teknik Servisi

Rize Lenovo Telefon Teknik Servisi hizmeti vermekte olan firmamız 2002 den bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz bu hizmeti siz sayın müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için her zaman daha çok çalışarak daha iyi yerlere gelmeye çalışıyoruz.

Rize lenovo Telefon Teknik Servisimize getireceğiniz Lenovo marka telefonun modeli fark etmeksizin Ana Kart Arızaları, Ekran Arızaları, Batarya Arızaları, Telefonun açılmama sorunları, Bluetooth Sorunları vb. her arızalara Rize Lenovo teknik servisimizde hızlı, güvenli kaliteli ustalar tarafında tamir edilerek siz değerli müşterilerimize teslim ederiz.

Facebook: imzateknolojileri

Mail: imzateknoloji@gmail.com

instagram: imza.teknoloji

whatsapp: 0545 503 1053

Merkez / RİZE