Notice: Function wp_enqueue_script was called incorrectly. Scripts and styles should not be registered or enqueued until the wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, or login_enqueue_scripts hooks. This notice was triggered by the lightbox handle. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.3.0.) in /home/imzatekn/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
LG TEKNİK SERVİS | Rize Teknik Servis

LG TEKNİK SERVİS

Rize LG yetkili ve garantili teknik servisi

İLETİŞİM: 0464  214 4050

Rize de uzun yıllardır LG telefon, tablet, bilgisayar teknik servis ve tamir hizmeti veren firmamız 2002 den bu yana Rize den Türkiye ye yetkili ve garantili teknik servis hizmeti vermektedir. LG Telefon Tablet bilgisayar cihazların ekran değişimi dokunmatik değişimi şarj soketi değişimi ve tamiri ana kart değişimi ve tamiri yazılım ve format işlemi yapılmaktadır.

LG rize yetkili ve garantili teknik servisi rize de yıllardır adından söz ettiren referansı olan ve en çok tercih edilen teknik servislerden biridir. LG Rize yetkili ve garantili teknik sevisinde cihazınızın arızası ne olursa olsun bütün tamir işlemleri kısa sürede uygun fiyat politikası anlayışı ile yapılmakta olup güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde devam etmektedir bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilir teknik servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.