Notice: Function wp_enqueue_script was called incorrectly. Scripts and styles should not be registered or enqueued until the wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, or login_enqueue_scripts hooks. This notice was triggered by the lightbox handle. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.3.0.) in /home/imzatekn/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Merkezi Uydu Sistemleri | Rize Teknik Servis

Merkezi Uydu Sistemleri

RiZE Merkezi Uydu Sistemleri

TEL   : 0464 214 4050

Gsm : 0541 301 2030

 

Rize Merkezi Uydu Sistemleri Montaj kurulum ve tamir işlemlerinde 2002 yılından bu yana uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile Rize De güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Bir çok bina ve firmanın sitenin blok vb. bir çok alanın merkezi uydu sistem kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştiren firmamız rize de merkezi uydu sistemleri hizmeti vermeye devam etmektedir.

Rize Merkezi Uydu Sistemleri uzun yıllardır rize ve ilçelerinde Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar bina daire özel müstakil şahış bina vb. bir çok alan kurum kuruluş ve iş yerine merkezi uydu sistemi kurulumu yapmış olup işimize rize ye hizmet vermeye devam ediyoruz.