Xiaomi Teknik Servisi

XİAOMİ RİZE TEKNİK SERVİSİ

TEL : 0464 214 4050   

CEP : 0541 301 2030

XİAOMİ rize yetkili teknik servisi uzman kadromuz ve tecrübeli ustalarımız ile rize ye ve türkiyeye mi xiaomi yetkili teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi ve bütün arızalar için başta rize olmak üzere tüm türkiye ye mi xiaomi yetkili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

mi xiaomi rize teknik servisi olarak tüm türkiye ye xiaomi teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz uzun yıllardır firmamızda çalışan uzman kadromuz ve tecrübeli personellerimiz xiaomi teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. detaylı bilgi ve teknik servis tamir hizmetlerinden faydalanmak için iletişim kurabilirsiniz.

xiaomi türkiye yetkili ve garantili teknik servisi xiaomi ekran değişimi xiaomi cam değişimi xiaomi batarya değişimi xiaomi pil değişimi xiaomi şarj soketi değişimi xiaomi ana kart değişimi gibi bütün tamir ve teknik servis işlerinizi güvenilir ve garantili bir şekilde yapan xiaomi yetkili ve garantili teknik servisimiz hizmet vermeye devam ediyor. Rize xiaomi yetkili ve garantili teknik hizmetleri.

 

Facebook: imzateknolojileri

Mail: imzateknoloji@gmail.com

instagram: imza.teknoloji

whatsapp: 0545 503 1053

Merkez / RİZE